Kontakt

Klicka på "FRÅGOR & SVAR" för att komma till vårt kundtjänstforum.

Växel/bokning/adress

Telefon: 0280-96 200
Kläppen Ski Resort
780 67 Sälen

Fakturaadress

Box 8, 832 21 FRÖSÖN
Organisationsnr: 556522-2055
E-faktura skickas till faktura@klappen.se

Kommentarer / Frågor om klappen.se

Har du synpunkter eller frågor kring webbplatsen klappen.se, vänligen kontakta oss på mail: webmaster@klappen.se.

Pressinfo, Bilder, Logotyper

Magnus Noppa
Mail: magnus.noppa@klappen.se
Telefon: +46 70 678 77 45

VD

Gustav Eriksson
0280-96 273
gustav.eriksson@klappen.se

Logiansvarig

Linda Gånors
0280-96 205
linda.ganors@klappen.se

Drift & Fastighet

Tomas Berg
0280 - 96 270
tomas.berg@klappen.se

Skidshop

Martin Skogstad
0280-96 222
martin.skogstad@klappen.se

Grupp & Konferens

Jack Dickenson
0280-96 246
jack.dickenson@klappen.se

Personal

Ellinor Hök
0280-96 236
ellinor.hok@klappen.se

Marknad & IT

Magnus Noppa
0280 - 96 245
magnus.noppa@klappen.se

Bus & lek

Trolle och Trolla
Finner ni runt barnområdet
eller kanske i skogen.... :)

Skidshop

Martin Skogstad
0280-96 222
martin.skogstad@klappen.se

Skidskola, Aktiviteter, Lift & Event

Fredrik Stenmalm
0280-96 283
fredrik.stenmalm@klappen.se

Restaurang

Magnus L. Wieselqvist
magnus.l.wieselqvist@klappen.se

Restaurang

Janne Söderberg
janne.soderberg@klappen.se